Tekirdağ'ın ilçelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdüren Yüksel, geride bıraktığımız hafta içinde Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Ergene, Saray, Çerkezköy ve Çorlu'yu kapsayan geniş bir programı tamamladı. Yüksel'e, Cumhur İttifakı'nın yöneticileri ve ilçelerin Belediye Başkan Adayları da eşlik etti.

Gerçekleştirilen ziyaretler sırasında, Yüksel; oda ve dernekler, huzurevleri, fabrikalar, AK Parti teşkilatları, semt pazarları ve esnaf ile buluştu. Yüksel bu buluşmalarda, "Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik" vizyonu çerçevesinde planladığı proje ve hedefleri vatandaşlarla paylaştı.

Cüneyt Yüksel Vatandaşın Kalbini Kazanıyor Foto Galeri: Cüneyt Yüksel Vatandaşın Kalbini Kazanıyor

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Tekirdağ'ımızın her bir ilçesinde, merkez ve kırsal mahallelerimizde, değişim, gelişim ve dönüşüm rüzgarını estireceğiz. Kadınlarımız, çiftçilerimiz ve emeklilerimiz başta olmak üzere, her kesimden vatandaşımıza özel projelerle geliyoruz.” dedi.

"Tramvay ve hafif raylı sistem projelerimizle ulaşımda yeni bir sayfa açıyoruz" diyen ve Tekirdağ için büyük dönüşüm vaadinde bulunan Yüksel, alt yapı sorunlarından arındırılmış, daha kaliteli ve uygun fiyatlı içme suyu sağlanmış, ulaşım sorunları köprülü kavşak ve dalçık projeleriyle çözülmüş bir şehir hedefliyor.

Cüneyt Yüksel'in saha çalışmaları ve vaatleri, Tekirdağ'ın dönüşüm ve gelişim yolculuğunda önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Yüksel, projeleri ve vizyonu ile Tekirdağ'ı daha modern, daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir geleceğe taşıma sözü veriyor.

Cüneyt Yüksel Gençlere Müjde Verdi! Cüneyt Yüksel Gençlere Müjde Verdi!

Cüneyt Yüksel Malkara'dan Malkaralılara sözü verdi Cüneyt Yüksel Malkara'dan Malkaralılara sözü verdi

Editör: Fatih ERGE