Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada:

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Mart 2023 dönemi meclis toplantısında oybirliği ile alınan karar doğrultusunda Tekirdağ il genelinde 12. Sınıf öğrencileri, sınav zamanına kadar şehiriçi ulaşımında aylık 20 kez ücretsiz olarak toplu taşıma araçlarına binebilecekler.  

Ücretsiz ulaşım hizmetinden faydalanmak isteyen üniversite sınavına hazırlanan 12. Sınıf öğrencileri, Kimlik kartı ve 1 adet fotoğraf ile birlikte Tekulaş A.Ş. kart basım noktalarına başvurarak mevcut kartlarına dolum yaptırabilirler.

BÜYÜKŞEHİRDEN DEPREMZEDELER İÇİN ÜCRETSİZ ULAŞIM HİZMETİ

İlimizde misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlarımız, Tekyürek Kart ile Şehiriçi Ulaşım hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecekler

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi; “Yaralarımızı birlikte sarıyoruz” sloganı ile başlattığı depremzede vatandaşlar için yardım çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve Dünya’nın en büyük felaketlerinden biri olarak gösterilen depremlerden etkilenen ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından ilimizde misafir edilerek her türlü ihtiyaçları karşılanan depremzede vatandaşlarımız için şehiriçi ulaşımında Tek Yürek Kart uygulaması başlıyor. İlimizde misafir edilen depremzede vatandaşlarımız TEKYÜREK KART uygulaması ile Tekulaş A.Ş. bünyesinde şehiriçi ulaşım hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

Ücretsiz ulaşım hizmetinden faydalanmak isteyen depremzede vatandaşlarımız, Kimlik kartı ve 1 adet fotoğraf ile birlikte Tekulaş A.Ş. kart basım noktalarına başvurarak Tekyürek Kart’larını ücretsiz olarak temin edebilirler.

Editör: Fatih ERGE