“ULAŞIM AĞININ İYİLEŞTİRİLMESİ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ve ilçelerle olan ulaşım ağının her geçen gün geliştiğinin altını çizen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “ Şehir içi ulaşım hizmetlerinin iyileştirilmesi kadar ilçeler arası ulaşım ağının iyileştirilmesi için de var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın konforlu bir biçimde ulaşım sağlayabilmeleri için her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Hizmetlerimiz arasına Süleymanpaşa-Çerkezköy seferlerini de ekleyerek ulaşım ağımızın gelişmesinde bir adım daha atmış olacağız. Hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Süleymanpaşa-Çerkezköy seferlerimiz vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 17 Nisan 2023 Pazartesi günü Süleymanpaşa- Çerkezköy arasında başlayacak olan seferler; TEKULAŞ’a ait 34 numaralı hat ile Süleymanpaşa Yeni Otogar’dan kalkarak Tekirdağ Şehir Hastanesi- NKÜ Araştırma Hastanesi- Çorlu- Çerkezköy arasında hizmet verecek. Vatandaşlarımız araç güzergâhındaki aktif kullanılan tüm duraklardan indi bindi yapabilecek.

Güzergâh Bilgisi:

Süleymanpaşa Yeni Otogar- Tekirdağ Şehir Hastanesi- Çarşı – Eski Otogar- Baykallar- Alkaya- Üniversite Kapısı- Araştırma Hastanesi – Beyazköy- Demirkaya(Yenice) Çorlu Otogarı- Borsa Meydanı- Veliköy- Kızılpınar- Çerkezköy Otogar- Çarşı- Çerkezköy Kipa Son Durak

Editör: Fatih ERGE