Turnuvanın final müsabakasında rekabet eden 5 finalist arasından Asyaport TT Operatörü Ferdi Üzel, bilek güreşi turnuvasının şampiyonu oldu.

MSC Grubu, şirket içi etkinlikler aracılığıyla çalışanlarını bir araya getirerek motivasyonlarını artırıyor. Kasım ve Aralık aylarında düzenlenen bilek güreşi turnuvaları, MSC, Asyaport ve Medlog Lojistik çalışanları tarafından yoğun ilgi gördü.

Türkiye'nin 11 şehrinden 90 personel, 25 Kasım tarihinde Asyaport Liman Sahası ile Mersin, Kemalpaşa, Gebze ve Kahramanlı (Mersin) MEDLOG depolarında turnuvanın ilk turunda mücadele etti. Her bölgenin galibi, final turuna katılmaya hak kazandı.

Tekirdağ Asyaport Limanı'nda gerçekleşen final müsabakasında mücadele eden 5 finalist arasından Asyaport TT Operatörü Ferdi Üzel, bilek güreşi turnuvasının şampiyonu oldu. İkinciliği Medlog Bursa İdari İşler Uzman Yardımcısı Mehmet Daştan, üçüncülüğü ise Medlog Trabzon’dan Tır Şoförü Gökhan Bayrak elde etti.

Müsabakada derece elde eden ilk üç katılımcının ödülleri, MEDLOG Genel Müdürü Gonca Alca ve MSC Genel Müdürü Barış Dilek tarafından takdim edildi. Turnuva, sporun yanı sıra şirket içi dayanışma ve eğlenceyi bir araya getirerek başarılı bir organizasyon oldu.

Editör: Fatih ERGE