Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile TOKİ işbirliğinde Türkiye genelinde hayata geçirilecek projenin, Çorlu ve Süleymanpaşa etabında inşa edilecek konut ve işyerlerinin kuraları Pazartesi ve Salı günü İsmet İnönü Spor Salonu’nda düzenlenecek törenle çekilecek.

13 Mart Pazartesi günü saat 10.00’da Çorlu projesinin, 14 Mart Salı günü aynı saatte Süleymanpaşa projesinin hak sahipleri belirlenecek. 

YÜKSEL: "ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN"
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Şehrimizde TOKİ tarafından inşa edilecek olan konut ve işyerleri ile daha önce ev sahibi olmamış 500 ailemiz, kendi evlerine kavuşacak, iş kurmak isteyen vatandaşlarımız dükkan sahibi olabilecek. TOKİ eliyle inşa edilecek proje, şehrimizdeki konut ihtiyacının karşılanmasına önemli ölçüde katkı sağlayacak. Cumhuriyet tarihinin en büyük konut projesi ile gençlerimize kendi iş ve işyerlerine sahip olma imkanı sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, TBMM Başkanımız Prof. Dr. Sn. Mustafa Şentop hocamıza, Sn. Murat Kurum Bakanımıza ve Tekirdağ Milletvekillerimize tüm hemşehrilerimiz adına şükranlarımı sunar; projenin şimdiden şehrimize ve milletimize hayırlı olmasını dilerim." ifadelerine yer verdi.

Editör: Fatih ERGE