Tekirdağ Süleymanpaşa Su ürünleri Kooperatifi Başkanı İbrahim PEHLİVANOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri ve tüm ortakların da katıldığı ziyarette başkan İbrahim Pehlivanoğlu, mazot, ağ desteği ve denize açıldıklarında sürekli sahil güvenlik ekiplerince en az 3 defa denetim yapılmasından dolayı yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Mv. Mustafa Yel ve Mv. Çiğdem Koncagül balıkçı esnafını ziyaret edip istek ve talep önerili istişare toplantısı gerçekleştirdi.

AKKURT'A TAZİYE
Geçtiğimiz günlerde vefat eden merhume Ayşenur AKKURT’un ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Vekiller; “Rabbim merhumeye kabir rahatlığı versin geride kalan kederli ailesine ve yakınlarına güç kuvvet versin.”dediler

Milletvekili Çİğdem Çiğdem Koncagül, ilçe Başkanı Sezayi Çetin ve teşkilat mensupları ile birlikte Tekirdağ Arı Yeriştiricileri Birliği Başkanı Selman ASLANTÜRK ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek sektör ile alakalı taleplerini alarak yapılması gereken konular hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Milletvekili Çiğdem Koncagül, ilçe Başkanı Sezayi Çetin, ilçe Kadın Kolları Başkanı Bahar Sarıgül ve teşkilat mensupları ile birlikte eski sanayi esnafımızı ziyaret ederek hayırlı işler ziyaretinde bulundu.
ASYAPORT LİMANI YOLUNU İNCELEDİLER
Asyaport Limanı ve Kumbağ, Barbaros, Uçmakdere, Şarköy ile Malkara D 100 karayolunun bağlantısını sağlayacak olan 6,5 km’lik duble yol ve kavşak projesini yerinde inceledik dedi.

Süleymanpaşa ziyaretlerinde milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül’e S.paşa ilçe başkanı Sezayi ÇEtin, Ak parti il başk. yrd. Ali Çetin, Ethem Molla Yusufoğlu, gençlik kolları başkan yardımcısı Koray Dindar, S.paşa ilçe koordinatörü Sadık Sunar, Ak parti Spaşa ilçe yönetim kurulu üyeleri Berna Dündar, Melike Yorgancıoğlu, Metin Koca, Yaşar Sefer Kenan, Mehmet Yılmaz ve partililer katıldılar.

Kaynak: Ajans Tekirdağ

Editör: Fatih ERGE