Zorlu, Mali İşler Başkanlığı görevini vekâletten yürüten Sedat Aksakallı’nın aynı göreve asaleten atandığını da açıkladı.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, Parti’nin Başkanlık Divanı’ndaki değişiklikleri ilişkin bu akşam açıklama yaptı. Zorlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in takdirleri doğrultusunda Partimiz Başkanlık Divanında bazı değişikler gerçekleştirilmiştir. Buna göre daha önce ayrı yürütülen Hukuk ve Seçim İşleri Başkanlıkları birleştirilerek Sayın Ahmet Zeki Üçok’un yerine Afyon Milletvekilimiz Sayın Hakan Şeref Olgun, Toplumsal Politikalar Başkanlığı görevini yürüten Sayın Ece Güner’in yerine de Tekirdağ Milletvekilimiz Sayın Selcan Taşçı Hamşioğlu getirilmiştir. Ayrıca Mali İşler Başkanlığı görevini vekâletten yürütmekte olan Sayın Sedat Aksakallı da aynı görevi asaletin yürütecektir. Yeni görev alan arkadaşlarımıza başarılar diler; partimizin hedefine emin adımlarla ilerleme kararlılığını bir kez daha vurgulamak isteriz.”

Editör: Fatih ERGE