Tekirdağ Süleymanpaşa Karaevli mevkiinde denize sıfır yeni akıllı villalar yükseliyor. Bitme aşamasına gelen projede 18 adet villa bulunuyor. Yaklaşık 232 metrekare iç alan hacmi ve üç katlı mimarisiyle yaz-kış oturulabilecek durumdaki villalar ‘akıllı ev’ projesi kapsamında inşa edildi.

Tekirdağ merkeze 8, Çorlu’ya 35 ve İstanbul’a 110 kilometre mesafede bulunan proje, denizden 15 metre yükseklikte falez kaya zeminde bulunuyor. Kıyı kenar çizgisine sıfır oluşu ve kendine ait plajı ile cazibesini artıran villalarda siteye ait güvenlik görüntülenme sistemi, çocuk oyun alanları, yerden ısıtma, çelik çatı ve kiremit uygulaması ile yapılan villalar şimdiden göz kamaştırıyor.

HERKESİN İÇİ RAHAT ETSİN

Projenin müteahhidi Mücahit Altay yapılan inşaatta her türlü güvenliğin üst seviyede tutulduğuna dikkat çekti. Altay, “Özellikle beton ve taşıyıcı kolonlarda en kaliteli malzemeleri kullandık. Herkesten önce kötü malzeme kullanılmasına ben müsaade etmem. İnsan hayatı ticari kazançtan daha önemli. Kanun ve yönetmelik dışında bizim de tecrübelerimize dayanarak aldığımız başka güvenlik önlemleri de bulunuyor. Bu nedenle konutlarımızı alacak müşterilerimiz içi rahat olsun. İstanbul’da yaptığımız yüzlerce konutu satın alan müşterilerimiz ile halen büyük bir dostluk çerçevesinde görüşüyoruz. Bizim yaptığımız konutlarda oturanların içi rahat. Tekirdağ’da da aynı anlayışla bu projemizi yaptık. Bitirmek üzereyiz. Arzu eden gelip inceleyebilir” dedi.

SİNEMA VE HOBİ ALANI

Karaevli altında ortaya çıkan Hane Horizon villaları proje dışında bodrum kat yapılarak da ayrı bir özellik kazandı. Genel drenaj uygulamasının yanı sıra rutubet için ek önlemler de alınan villa bodrumu sinema ve hobi odası için uygun hale getirildi.

Özgün tasarımların adresi, Biberoğlu Mimarlık ve Mühendislik Özgün tasarımların adresi, Biberoğlu Mimarlık ve Mühendislik

Her camda otomatik ve manuel panjur sisteminin olduğu projede yetişkin ve çocuk havuzunun yanı sıra her villa için iki araçlık park yeri ve her villanın su deposu ve hidroforu mevcut. Villa alanında 3 bin metrekare de yeşil alan düşünülmüş durumda.