Sosyal hesabından alıntıdır.........

* Son 21 yıldır: Sigara içmeyen kadın. Alkol almayan kadın. Diz ile göbek arası Küfür etmeyen kadın. Uyutucu uyuşturucu. Uyarıcı. Uçurucu kullanmayan kadın. Eskort, Erotik, müstehcen, Çıplak yada konsimatris olmayan kadın. Çaça, çöp çatan, Göğüs göbekte, göbek dizde, dübür omuzda, makyaj yüzde Boya ķüpü, Kokona oĺmayan kadın. Eşini aldatmayan kadın. Boşanmayan kadın. Fiziğim bozulur diye çocuk yapmayan kadın. Köpeğine yada kedisine baktığı kadar bebeğine bakmayan kadın. Evliliği bir sen bir ben birde bebek olarak gören kadın. Aĺış verişte sınır tanımayan kadın. Moda, mobilya, Mağaza, Mücevher müptelası kadın. Dizi kolik, gezi kolik kadın. Sosyal medya fenomeni olmak için neler yapmayan kadın. V.s... V.b. gibi olmayan kadın hemen hemen yok gibi. Değil mi.? İstisnalarla avunmak yada yetinmek zorundayız galiba..!

* Hani Nene hatunlar. Şerife bacılar. Kara Fatmalar. Halime Onbaşılar. Tarlada doğum yapan analarımız. Neredeler.? Bizim kadınlarımıza neler oldu, neler oluyor?

* Son 21 yıldır: Beyler gay oldu. Baylar hay oldu. Delikanlıların üstü miroğlu altı mezdeke oldu. Muhabbet tellalı oldu, bady guard oldu, Namusuna sahip çıkamayan ney oldu, birşeyler oldu, şey oldu.! Genişlemeyen delikanlı yok gibi değil mi?  V.s... V.b... gibi... İstisnalarla yetinmek zorundayız galiba herhalde değil mi.?

* Hani nerede Kizir oğlu, Dadal oğlu, Bey oğlu, Kör oğlu, Seyyit onbaşı, Yahya çavuş, Hasan Tahsin, . Ulubatlı Hasan? Neredeler, neler oluyor bizlere?

* Millet olarak komple asimile mi olduk.? Genetiğimiz de bir klonlamamı ya da plazmalarımız da simetrik oynamalar mı var? Ne var? Bize neler içiriyorlar? Hele bir kendimizi silkeleyelim diyorum.!

---------------------------------------

---Sıradan vatandaş ilyas ---