Fen İşleri Müdürlüğü Hizmet Binası önünde belediye emekçileri ile bir araya gelen Başkan Nallar, tek tek tüm çalışanların işçi bayramını kutlarken kutlama sonrası bir konuşma gerçekleştirdi.

“GÜZEL GÜNLERİ HEP BİRLİKTE YAŞAYACAĞIZ”

Başkan Nallar belediye emekçilerine yönelik yaptığı konuşmada; “Hepinizin 1 Mayıs İşçi Bayramınızı kutluyorum. Haklarınızın sonuna kadar verildiği, emeklerinizin karşılıksız kalmadığı, herkesi adil bir şekilde çalıştığı, güzel günleri hep birlikte yaşayacağız.” dedi.

“SİZLERİN EMEKLERİ İLE BU ŞEHİR ÇOK GÜZELLEŞECEK”

Konuşmasına önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi vererek devam eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar; “Baharı bitirmek üzereyiz. Önümüz yaz. Bizim yapılacak çok işimiz var. Şehrimizin dört bir yanını kalkındırmak için mücadele verirken en önemli gücümüz sizlerin emekleri olacak. Her birinizin emeği için şimdiden teşekkür ediyorum. Sizlerin emekleri ile bu şehir çok güzelleşecek.” diye konuştu.

“YAŞASIN 1 MAYIS!”

1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutlayarak sözlerini noktalayan Başkan Nallar; “Durmadan, yorulmadan bu şehre hizmet etme aşkıyla emeğini, alın terini ortaya koyan her bir kardeşimin, ağabeyimin, ablamın, siz değerli emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Yaşasın 1 Mayıs!” ifadelerini kullandı.

Editör: Fatih ERGE