Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, projede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Ferhadanlı Mahallesi, kısa süre içinde sosyal tesislerine kavuşuyor. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından inşa edilen Ferhadanlı Mahallesi Sosyal Tesisleri’nde çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Mahalle sakinlerinin düğün, toplantı vb. her türlü cemiyetlerine ev sahipliği yapacak olan sosyal tesisler inşaatında son aşamaya gelindi.

BAŞKAN UZUNLAR TESİS İNŞAATINI İNCELEDİ

Tesislerde yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere Ferhadanlı Mahallesi’ne giden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, projede gelinen noktayı değerlendirerek ilgili personelden bilgi aldı. Uzunlar yapılacak çalışmaları birlikte planladığı çalışma arkadaşlarına kolaylıklar diledi.

MAHALLE SAKİNLERİ İLE İSTİŞAREDE BULUNDU

Daha sonra Ferhadanlı’da kurulan mahalle pazarını ve kıraathaneleri ziyaret eden Başkan Uzunlar, mahallelilerle ve esnafla sohbet etti, talep ve beklentileri dinledi. Uzunlar, mahallenin gelişimi ve değişimi için yürütülen çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunarak fikir alışverişi yaptı.

UZUNLAR: “ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Uzunlar, “Yapım sürecindeki çalışmalarımızı yakından takip ediyor ve titizlikle ilerliyor; Ferhadanlı mahallemiz için en iyi hizmeti sunmak için kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Ferhadanlı mahallemizde yapımı süren Sosyal Tesislerimizin inşaatını gezerek incelemelerde bulunduk. Yakın zamanda tamamlayacağımız tesislerimiz, mahallemizin sosyal hayatına yeni bir soluk getirecek ve vatandaşlarımızın bir araya gelerek güzel anılar biriktireceği, sosyal etkinliklerin gerçekleşeceği önemli bir merkez olacak. Şimdiden mahalle sakinlerimize ve kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olsun,” diye konuştu.

Editör: Fatih ERGE