Kentin Kültürel ve Tarihi Mirasını Gün Yüzüne Çıkarmaya Devam Ediyoruz

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları sürdürülen Tarihi Depo Binası’ndaki çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

VARMA, 2021-2022 İçin Kamu Çalışanlarının Taleplerini Sıraladı

Varma, “Türkiye Kamu-Sen her dönemde olduğu gibi yine o masada kamu çalışanlarının hak ve menfaatleri için mücadelesini sürdürecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmamalıdır” dedi.

Sahil 3. Etap Düzenleme Projesi Hizmete Açıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Sahil Dolgu Alanı 3. Etap Projesinin açılışı, pandemi kurallarına uygun şekilde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

“Çukurdaki Kurtçuklar Gibi Birbirlerini Yiyorlar”

Öztrak, “Bugün ülkemizdeki durum, tam da budur. Ülkeyi ciğer gibi, Mafya-Siyaset-Ticaret ekseninde yıllarca yemişler. Şimdi de düştükleri o çukurda, birbirlerini yiyorlar” dedi.

Süleymanpaşa Belediyesi kendi ürününü üretiyor

Süleymanpaşa Belediyesi, kırsal mahallelerdeki tarlalarda geçen yıl başladığı yemlik bitki ekimi ve bakliyat üretimini arttırarak sürdürüyor.

ÖZBEKİSTAN BUHARA BİR TARİKAT

ALTIN ADAMIN İZİNDE (ESİK/KAZAKİSTAN)

DES OTEL hijyen ödülü aldı

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu

Yunan ekonomisi alarm veriyor1

Asyaport' da Kuruldu Tsunami Önceden Haber Verecek

2

Albayrak, Mestan Özcan “Yalan Rüzgarı” Estirmeye Devam Ediyor

3

Saadet Partisi' nden Geçim İttifakı Basın Toplantısı Notları

4

Kentin Kültürel ve Tarihi Mirasını Gün Yüzüne Çıkarmaya Devam Ediyoruz

5

VARMA, 2021-2022 İçin Kamu Çalışanlarının Taleplerini Sıraladı

6

Cuma namazı öncesi camiler dezenfekte edildi

7

Sahil 3. Etap Düzenleme Projesi Hizmete Açıldı

SON YÜKLENENLER

ASYAPORT ÇALIŞANLARININ ÇOCUKLARI ŞENLİKTE BULUŞUYOR

Çocukları çok seven ve yönetim kurulu başkanı olduğu limana torununun ismini veren Asyaport Limanı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, 23 Nisan Çocuk Şenliği kutlamalarında limanda çocukları ağırlayacak.

ASYAPORT´ DAN 23 NİSAN ŞENLİĞİ

Asyaport Limanı çalışanlarının çocukları 27 Nisan Cumartesi günü limanda düzenlenecek çocuk şenliğinde bir araya gelecek.

Çocukları çok seven ve yönetim kurulu başkanı olduğu limana torununun ismini veren Asyaport Limanı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, 23 Nisan Çocuk Şenliği kutlamalarında limanda çocukları ağırlayacak. Tekirdağ Süleymanpaşa Barbaros mahallesinde olan dünyanın en büyük konteynır limanlarından olan Asyaport´ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çalışanların çocukları 27 Nisan Cumartesi günü saat 11:00 ile 16:00 saatleri arasında limanda düzenlenecek şenlikte gönüllerince eğlenecek.

ÇOCUKLAR EĞLENCEYE DOYACAK

 Çocuklar müzik eşliğinde gönüllerince eğlenecek çocuklara köfte, sucuk, pamuk seker ve pop corn ikramı yapılarak hediyeler verilecek. Şenlikte palyaço, sihirbaz gösterileri sunulacak, ayrıca timsah, halat çekme, mandal yarışması, ip atlama oyunları oynanılacak.

Kaydırak, zıp zıp, engelli parkur ve tırmanma piramiti, trambolin, şut çekme, gladyatör(arena),top havuzu, rodeo, mini at yarışı, 4´lü karnaval çadırı oyun gruplarında çocuklar oynayabilecek. Bin adet baskılı balon dağıtılacak etkinlikte çocuklar oyun hamuru, lego, boyama kitapları boyayabilecek.