1

İstihdam Çalışmaları Devam Ediyor

2

Sert kışa rağmen yol çalışmaları aralıksız sürüyor

3

Karne Dağıtan Başkan

4

(ZEWSGES) Projesi Çevrimiçi Final Kongresi ve Çalıştayı NKÜ Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

5

Trakya’nın Verimli KOBİ’leri Projesinin Başlangıç Toplantısı Tekirdağ’da Yapıldı

6

İYİ Parti' den Mustafakemalpaşa Çıkartması

7

Başkan Yüksel kapalı pazaryerine ziyarette bulundu

SON YÜKLENENLER

Anahtar Kelimeler: Mestan Özcan mazbatasını

Mestan Özcan mazbatasını aldı

AK Parti Tekirdağ 7’inci Olağan İl Kongresi’nde tekrardan İl Başkanı seçilen Mestan Özcan mazbatasını alarak göreve başladı.

“BİZE GÜVENENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Mazbata töreninin ardından konuşmasını yapan Mestan Özcan, “7’inci olağan kongremizi tamamladık. İlçelerle birlikte il kongremizi de bitirdik. Bugün mazbatamızı alarak Bismillah diyoruz ve kaldığımız yerden görevimizi icra etmeye devam edeceğiz. Öncellikle Rabbim hayırlı eylesin. Hepimiz için hayırlı olsun inşallah. Yeni bir döneme giriyoruz. Öncelikle bize güvenini esirgemeyen Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Mustafa Şentop’a, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza, Bölge Koordinatörlerimize, Milletvekillerimize, birlikte görev yaptığımız dava arkadaşlarımıza, kadın kolları, gençlik kolları başkanlarıma, bu davaya inanmış tüm üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Kongreye katılarak destek veren tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Bugünde mazbatamızı alarak en az 2 yıl en çok 3 yıllığına seçilmiş olduk.

“ENERJİMİZ HEYECANIMIZ VAR”

Tekirdağ için çok güzel hayallerimiz var. Bu hayallerimizin gerçekleştirilmesi noktasında ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız ve mücadele edeceğiz. Farklı gelişmiş şehirlerle yarışır bir Tekirdağ hayal ediyoruz. Her zaman söylüyoruz. Bu şehrin potansiyeli çok yüksek. Bunu bilmek yeterli değil. Bizim derdimiz bu potansiyeli hayata geçirerek güzel işlere imza atmak. Bunun için enerjimiz, aklımız, heyecanımız var. Güzel de bir ekip kurduğumuzu düşünüyoruz. Şimdi ekibimiz ile birlikte yürütme kurulunu oluşturacağız. Bu yürütme kurulumuz ile birlikte Tekirdağ’ı hak ettiği konuma getireceğimize inanıyoruz. Rabbim hayırlı etsin” dedi.

Kaynak: Ajans Tekirdağ